Zapowiedź meczu z Belskiem

Już dzisiaj o godzinie 16:00 w Zbroszy Dużej drużyna Iskry rozegra kolejny swój mecz ligowy. Tym razem naszym rywalem będzie GKS Belsk Duży​.

W ostatnim meczu ligowym drużyna Iskry, przerwała fatalną passę dwóch porażek z rzędu pokonując na wyjeździe KS Lesznowola 4:3. Po tym zwycięstwie Iskra awansowała na 4 miejsce w tabeli.

GKS w ostatniej kolejce rozgromił u siebie (w Mogielnicy) LKS Pniewy 8:1. Belsk zgromadził na swoim koncie 23pkt-co daje mu 8 miejsce w tabeli.

Pozycja w lidze nie świadczy jednak kto jest faworytem tego spotkania, ponieważ pojedynki naszych drużyn zawsze gwarantowały emocje na boisku i zapewne dzisiaj również tak będzie.

Sytuacja kadrowa: z powodu służbowych na boisku nie zobaczymy bramkarza Piotra Rosłońca, a za kartki pauzować będzie Adrian Paździerski. Nie wiadomo także czy będzie Kamil Walczak oraz Kamil Słupek nasi bramkarze.

Z lepszych wieści: do składu wracają: Damian Słupek-pauzował za kartki w ostatniej kolejce, Damian Sieradzki, Paweł Górski, Paweł Timofiejew oraz Krzysztof Białkowski.

Zapowiada się ciekawe spotkanie na które zapraszamy naszych kibiców oraz sympatyków GKS-u.