Zapowiedź meczu z GKS Belsk Duży

W niedzielę tj.16 sierpnia drużyna Iskry zainauguruje wzmagania ligowe w sezonie 2015/2016. Pierwszym rywalem będzie dobrze nam znany rywal ,,zza miedzy" GKS Belsk Duży.

Drużyna z Belska bardzo solidnie wzmocniła się przed rozgrywkami, gdzie do zespołu dołączyli: Rafał Maciak, Konrad Kucharczyk, Mateusz Noga-wszyscy poprzednio Sadownik Błędów, Kamil Bocheński, Piotr Noga-obaj ostatnio reprezentujący barwy Mogielanki Mogielnicy, Patryk Bilski- Zamłynie Radom, Szymon Kazimierski- SKS Potworów, Dominik Koziński-Mazowsze Grójec, Arkadiusz Gwadera wznowił treningi. Z klubu odeszli natomiast: Jacek Bryła-AS Radomiak Radom oraz Kamil Barwiński.

Natomiast do drużyny Iskry dołączyli: Sebastian Wlazło-LKS Pniewy oraz Mariusz Ostrowski-Wulkan Wólka Lesiewska. Treningów nie wznowili: Michał Sałyga oraz Paweł Timofiejew. Niewykluczone są jeszcze transfery do klubu, a blisko odejścia do Kraski Jasieniec jest Łukasz Radzimirski.

Z naszym najbliższym rywalem mierzyliśmy się w trakcie trwania okresu przygotowawczego, gdzie przegraliśmy 3:5.

Sezon zapowiada się bardzo ciekawe, a faworytów do wygrania grupy i występowania w A-klasie nie brakuje.

Dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy na inauguracyjny mecz do Zbroszy Dużej, gdzie nasza drużyna zmierzy się z jednym z pretendentów do awansu GKS Belsk Duży.