Co nowego w Iskrze?

Po kilkumiesięcznej przerwie nie aktualizowania strony, postaram się w skrócie napisać, co działo się w klubie w ostatnim czasie oraz na bieżąco już pisać zapowiedzi i relację z meczy.

Rundę jesienną drużyna Iskry zakończyła na 4 miejscu gromadząc na swoim koncie 25pkt. tracąc do liderującego KS Magnuszewa 6 oczek. W 12 rozegranych spotkaniach z boiska jako zwycięzcy schodziliśmy 9-krotnie, 3 razy musieliśmy uznać wyższość rywala, a 1 spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym. Zdobyliśmy przy tym 33 bramki, tracąc 18.

Z końcem roku z funkcji Trenera Iskry zrezygnował Pan Igor Hupało, któremu bardzo chcielibyśmy podziękować za wysiłek i serce jaki wkładał w swoją wieloletnią pracę w klubie.

Nowym coachem został Robert Sobczyk, którego nie trzeba przedstawiać, ponieważ Robert gra w Zbroszy od 3 lat i zdążył się każdemu zaprezentować.

W okresie zimowym nasza drużyna rozegrała kilka sparingów. O to wyniki: 5:1 porażka z juniorami Tarczyna, zwycięstwo 4:3 z Orłem Gielniów, porażka z KS Błotnica 7:1 oraz remis z UKS Tarczyn 3:3. Jednego sparingu nie udało się rozegrać, ponieważ LKS Pniewy nie dojechały na mecz, nie informując o tym nikogo.

Z klubu odszedł Konrad Chruściński, który teraz będzie reprezentował barwy A-klasowej Kraski Jasieniec. Chcielibyśmy także podziękować Konradowi za reprezentowanie Iskry przez tyle lat i dalszych sukcesów.

Na obecną chwilę posiadamy dwóch golkiperów: Kamila Walczaka oraz Kamila Słupka. Z powodzeniem w bramce może też stanąć Adrian Sekuła-nasz nominalny środkowy pomocnik. Do drużyny dołączył natomiast Paweł Macierzyński, który w ostatniej rundzie reprezentował barwy juniorów Mazowsza Grójec.

Rundę wiosenną mieliśmy rozpocząć 22 marca meczem u siebie z FC Głowaczów. Niestety rywal nasz wycofał się z dalszych rozgrywek. Jednak na pozostałych boiskach emocji nie brakowało, gdzie faworyci do awansu nie zawiedli i pewnie pokonali swoich przeciwników.

Inauguracja rundy wiosennej przypada, więc nam na mecz z Sokołem Sokolniki, który odbędzie się w najbliższą niedzielę tj.29 marca w Wieniawie.