Rozpoczynamy sezon

Już dzisiaj o godzinie 16:00 drużyna Iskry rozpoczyna sezon ligowy. Naszym rywalem będzie debiutujący w B-klasie FC Głowaczów. Spotkanie to zostanie rozegrane w Augustowie na boisku miejscowej Tęczy.

O nowo powstałej drużynie z Głowaczowa nie można za dużo napisać. Z Ich strony na Facebooku wiemy, że dobrze prezentowali się w meczach kontrolnych, wygrywając z Tęczą Augustów 4:3.

W naszej drużynie nie zaszło sporo zmian. Trzon drużyny pozostał. Po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją do gry powrócili:Paweł Timofiejew oraz Szymon Zawadzki. Po kilku letniej przerwie i powrocie w rodzinne strony do klubu wrócił Łukasz Skudlarz, który występuje na boku pomocy.

Z klubu odszedł tylko Remigiusz Biniszewski, który teraz reprezentować będzie barwy GKS Belsk Duży.

Sytuacja kadrowa na mecz:

W Augustowie zabraknie naszych dwóch bramkarzy:Kamila Walczaka oraz Konrada Chruścińskiego. Kontuzji w ostatnim sparingu nabawił się Łukasz Radzimirski, co wyklucza go z gry w dzisiejszym spotkaniu. Inne obowiązki zatrzymają Grzegorza Stolarskiego. Nieobecny będzie też nasz Trener Igor Hupało.

Mimo tylu osłabień drużyna Iskry zapowiada walkę przez cały mecz.

Zapraszamy wszystkich kibiców Iskry do Augustowa na godzinę 16:00!