Zapowiedź meczu: GKS Chynów - Iskra

Po trzytygodniowej przerwie Iskra wraca na ligowe boiska. W niedzielę, o godzinie 13:00, Iskra rozegra kolejne spotkanie w B klasie Tym razem gracze Igora Hupały wybiorą się do Drwalewa, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z GKS Chynów. Ostatnia wizyta na boisku rywala była dla naszego klubu bardzo udana wówczas Iskra wygrała pewnie 3:0 .

GKS Chynów obecny sezon rozpoczął w fatalny sposób. Drużyna prowadzona przez Mariusza Jaskulskiego zajmuje 11 miejsce w B-klasie z zaledwie 5 punktami na koncie. Z pewnością miejscowi będą chcieli godnie się pożegnać w rundzie jesiennej i  przed własną publiczności będą chcieli  zdobyć 3 punkty.

Natomiast Iskra opromieniona zwycięstwem w ostatnim spotkaniu z Cechem Radom 5:1. do Drwalewa wyruszy w świetnych humorach.W szeregach Iskry pełna mobilizacja , każdy jest spragniony gry po dłuższej przerwie co było widać na treningach. Jeżeli Iskra wyjdzie na mecz z takim samym zaangażowaniem , ambicją , determinacją i pokaże charakter jak w spotkaniu z Cechem o końcowy wynik nasi kibice powinny być spokojni. Wszyscy zawodnicy Iskry podchodzą z szacunkiem do rywala i nie ma mowy o lekceważeniu przeciwnika.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w Drwalewie na pewno nie zagra Krzysiek Budyta , pozostali zawodnicy są gotowni do dyspozycji trenera .

STATYSTKA:
Niedzielny mecz pomiędzy GKS Chynów a Iskra Zbrosza Duża będzie 5. oficjalnym spotkaniem obu drużyn. Do tej pory Iskra tylko raz wygrała, raz wynik zakończył się podziałem punktów , a 2 razy przegrała. Bilans bramkowy 6-6.

Wyjazd autokarem : z pod kościoła o godz. 11:15.

Do boju Iskro !