Zapowiedź meczu Iskra Zbrosza Duża-Legion Głowaczów

W niedzielę 10 sierpnia o godzinie 16:00 na boisku przy PSP im.ks.Cz.Sadłowskiego w Zbroszy Dużej w ramach I rundy Pucharu Polski w okręgu radomskim miejscowa Iskra podejmować będzie Legion Głowaczów. Tym meczem rozpoczniemy zmagania w sezonie 2014/2015.

Legion Głowaczów to drużyna, która na co dzień występuje w Lidze Okręgowej. W zeszłym sezonie Legion zajął drugie miejsce w tabeli, co dało mu prawo gry w barażu o IV ligę. Legion niestety nie dał rady sprostać KS Konstancin i przegrał w dwumeczu.

Dla podopiecznych Igora Hupało będzie to z pewnością bardzo ciężkie spotkanie. Zwycięstwo naszego zespołu w tym meczu byłoby niewątpliwą niespodzianką, ponieważ to drużyna z Głowaczowa jest murowanym faworytem tej konfrontacji. Dla Iskry pojedynek z czołowym zespołem Ligi Okręgowej będzie sporym wyzwaniem, ale również okazją do zdobycia doświadczenia i ogrania.

Jednak przypominając trochę historii, w zeszłym roku nasza drużyna mierząc się z Pilicą Nowe Miasto, która również występuje w Lidze Okręgowej przegrała po bardzo emocjonującym spotkaniu dopiero po serii rzutów karnych, gdzie przez większość czasu Iskra prowadziła w tamtym spotkaniu dwiema bramkami.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na które zapraszamy wszystkich kibiców, gdyż emocji na pewno nie zabraknie!