Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
Pauza
Jaguar Wolanów
0:3*
Blask Odrzywół
KS II Błotnica
7:2
Iskra Zbrosza Duża
GKS Belsk Duży
4:5
KS Wysokin
Zorza Klwów
0:4
KS Lesznowola
GKS Stromiec
1:2
GKS Chynów
Tęcza Augustów
0:3*
GPSZ Głuchów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Klwów
Pauza
Blask Odrzywół
1:1
GKS Belsk Duży
GKS Chynów
2:0
KS II Błotnica
GPSZ Głuchów
0:3*
Jaguar Wolanów
Iskra Zbrosza Duża
6:3
Tęcza Augustów
Sadownik Błędów
3:1
KS Wysokin
KS Lesznowola
2:5
GKS Stromiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stromiec
Pauza
Jaguar Wolanów
2:2
Iskra Zbrosza Duża
Blask Odrzywół
7:0
KS Wysokin
KS II Błotnica
3:3
KS Lesznowola
Tęcza Augustów
1:2
GKS Chynów
Zorza Klwów
0:2
Sadownik Błędów
GKS Belsk Duży
4:1
GPSZ Głuchów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Błotnica
Pauza
Iskra Zbrosza Duża
1:7
GKS Belsk Duży
GKS Chynów
2:1
Jaguar Wolanów
GPSZ Głuchów
2:1
KS Wysokin
Zorza Klwów
4:2
GKS Stromiec
KS Lesznowola
7:0
Tęcza Augustów
Sadownik Błędów
0:1
Blask Odrzywół
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Augustów
Pauza
KS Wysokin
5:2
Iskra Zbrosza Duża
Jaguar Wolanów
0:2
KS Lesznowola
KS II Błotnica
2:0
Zorza Klwów
Blask Odrzywół
2:0
GPSZ Głuchów
GKS Belsk Duży
3:2
GKS Chynów
GKS Stromiec
4:0
Sadownik Błędów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
Pauza
GKS Chynów
3:1
KS Wysokin
Zorza Klwów
4:1
Tęcza Augustów
Iskra Zbrosza Duża
0:6
Blask Odrzywół
KS Lesznowola
0:4
GKS Belsk Duży
Sadownik Błędów
1:0
GPSZ Głuchów
GKS Stromiec
4:0
KS II Błotnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
Pauza
Blask Odrzywół
3:0
GKS Chynów
KS Wysokin
0:1
KS Lesznowola
Jaguar Wolanów
0:0
Zorza Klwów
GPSZ Głuchów
2:0
Iskra Zbrosza Duża
Tęcza Augustów
2:4
GKS Stromiec
KS II Błotnica
1:6
Sadownik Błędów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysokin
Pauza
GKS Chynów
1:3
GPSZ Głuchów
KS II Błotnica
1:2
Tęcza Augustów
Zorza Klwów
2:3
GKS Belsk Duży
KS Lesznowola
1:1
Blask Odrzywół
Sadownik Błędów
2:2
Iskra Zbrosza Duża
GKS Stromiec
3:0
Jaguar Wolanów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
Pauza
Jaguar Wolanów
0:2
KS II Błotnica
GPSZ Głuchów
2:0
KS Lesznowola
GKS Belsk Duży
1:2
GKS Stromiec
Iskra Zbrosza Duża
3:5
GKS Chynów
KS Wysokin
1:1
Zorza Klwów
Tęcza Augustów
1:2
Sadownik Błędów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
Pauza
KS II Błotnica
1:4
GKS Belsk Duży
KS Lesznowola
2:1
Iskra Zbrosza Duża
Tęcza Augustów
1:3
Jaguar Wolanów
Zorza Klwów
1:3
Blask Odrzywół
Sadownik Błędów
1:0
GKS Chynów
GKS Stromiec
1:0
KS Wysokin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zbrosza Duża
Pauza
KS Wysokin
3:0*
KS II Błotnica
Jaguar Wolanów
1:4
Sadownik Błędów
GKS Chynów
2:3
KS Lesznowola
GPSZ Głuchów
6:2
Zorza Klwów
GKS Belsk Duży
11:0
Tęcza Augustów
Blask Odrzywół
2:2
GKS Stromiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Chynów
Pauza
Jaguar Wolanów
0:3
GKS Belsk Duży
KS II Błotnica
0:1
Blask Odrzywół
Sadownik Błędów
2:1
KS Lesznowola
GKS Stromiec
1:0
GPSZ Głuchów
Tęcza Augustów
3:5
KS Wysokin
Zorza Klwów
3:1
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
Blask Odrzywół
3:0*
Tęcza Augustów
GPSZ Głuchów
3:0
KS II Błotnica
GKS Belsk Duży
2:3
Sadownik Błędów
GKS Chynów
4:2
Zorza Klwów
Iskra Zbrosza Duża
4:2
GKS Stromiec
KS Wysokin
1:2
Jaguar Wolanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości