Zmiana na stanowisku trenera w klubie

Zarząd klubu Iskra Zbrosza Duża chciałby poinformować o zakończeniu współpracy z trenerem Robertem Sobczykiem.

Robert objął drużynę w styczniu 2015r. W poprzednim sezonie za jego kadencji zajęliśmy 4 miejsce w tabeli B-klasy.

Chcielibyśmy podziękować Robertowi za wysiłek i zaangażowanie z jakim pracował w naszym klubie, a zarazem życzyć mu samych sukcesów w karierze trenerskiej.

Zarząd pragnie też poinformować, że funkcję nowego szkoleniowca w Iskrze objął Włodzimierz Leszczyński, pracujący niegdyś w Pilicy Białobrzegi, LKS Promna, Zodiaku Sucha.

Spotkanie zawodników z trenerem przewidziane jest na najbliższą sobotę, tj.16 lipca o godzinie 18:30 na boisku w Zbroszy. Po zebraniu odbędzie się gra wewnętrzna pod okiem nowego szkoleniowca, dlatego zawodnicy proszeni są o zabranie strojów treningowych.

Prosimy o przekazywanie sobie tej informacji!

Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa!