Ostatni mecz rundy jesiennej

W niedzielę tj.16 listopada o godzinie 13:00 drużyna Iskry rozegra ostatni swój mecz w tej rundzie-będzie to zaległe spotkanie z XI kolejki, które miało się odbyć w pierwotnym terminie 26 października.

Drużyna z Wyśmierzyc to obecny wicelider tabeli. W rozegranych dotąd spotkaniach MKS zgromadził na swoim koncie 27pkt.strzelając przy tym 46 bramek(daje to drugie miejsce pod względem ilości strzelonych bramek), tracąc zaledwie 15-najmniej straconych spośród wszystkich drużyn. W ostatniej kolejce Wyśmierzyce zremisowały na wyjeździe z Magnuszewem 3:3. LKS dzięki temu zapewnił sobie miano Mistrza Rundy Jesiennej. Dodatkowo trzeba napisać, że nasz najbliższy rywal jako jedyny z całej ligi nie przegrał ani jednego spotkania.

Nasza drużyna po ostatnim zwycięstwie z Głuchowem przystępuje do tego meczu bardzo zmobilizowana. Wszyscy chcieliby podtrzymać dobrą passę wygranych spotkań, ale o zwycięstwo w tym meczu będzie bardzo ciężko. Trzeba jednak pamiętać, że drużyna Iskry zawsze słynęła z walki i zaangażowania na boisku, dlatego nie wolno zapomnieć o tym na jutrzejszym spotkaniu.

Sytuacja kadrowa:

Oprócz Krzysztofa Białkowskiego nikt nie zgłaszał, że go zabraknie w niedzielę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych wiernych kibiców oraz Sympatyków drużyny z Wyśmierzyc.