Zapowiedź meczu z Lesznowolą

Jutro o godzinie 16:00 w Zbroszy Dużej drużyna Iskry rozegra kolejny swój mecz ligowy. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie dobrze nam znany zespół z Lesznowoli.

Nasz najbliższy rywal rozegrał dotąd dwa spotkania gromadząc na swoim koncie 1pkt.(porażka z Pniewami 5:2 oraz remis w ostatniej kolejce z Belskiem 2:2). Lesznowola w pierwszej kolejce nie rozegrała meczu z Klwowem przekładając spotkanie na późniejszy termin. Nie można zatem ocenić w jakiej formie jest nasz najbliższy przeciwnik.

Trzeba jednak pamiętać, że z Lesznowolą zawsze naszej drużynie ciężko się gra, co pokazał poprzedni sezon. Na jesieni zremisowaliśmy rzutem na taśmę 1:1 a na wiosnę odnieśliśmy porażkę na własnym boisku 2:3. Dlatego trzeba podejść do meczu bardzo zmobilizowanym oraz z nastawieniem ,,na walkę" od samego początku spotkania.

Sytuacja kadrowa:

W spotkaniu tym nie wystąpi kilku naszych zawodników. Zabraknie Krzysztofa Białkowskiego, Pawła Timofiejewa, Grzegorza Budyty, Grzegorza Jaworskiego. Najprawdopodobniej nie wystąpi też kapitan drużyny Adrian Paździerski, który nie wyleczył jeszcze kontuzji odniesionej w meczu z Klwowem.

Mimo tylu braków drużyna Iskry posiada liczną kadrę, co stwarza szansę pokazania się zawodnikom, którzy do tej pory  spędzali mniej minut na boisku.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na które zapraszamy naszych wiernych kibiców oraz fanów swojej drużyny z Lesznowoli!